Hírlevél > Hírlevél 2011 május

Hírlevél 2011 május

VÉLEMÉNYE FONTOS SZÁMUNKRA

Az Arval Magyarország Kft. elsõdleges célja, hogy Ügyfelei részére a legmagasabb szintû szolgáltatást nyújtsa. Meggyõzõdésünk, hogy leginkább Ügyfeleink, vagyis az Ön véleménye alapján érthetjük meg, miként felelhetünk meg az Ön elvárásainak és hogyan javíthatjuk tovább szolgáltatásainkat a jövõben. Nemrégiben felkértük Önt, hogy egy online ügyfélelégedettségi kérdõív segítségével mondja el véleményét szolgáltatásainkról. Ha az említett kérdõívet már kitöltötte, úgy ezúton köszönjük meg közremûködését, viszont ha ezt még nem tette meg, most ismételten szeretnénk megkérni erre.

Véleménye fontos számunkra, kérjük, segítse munkánkat válaszadásával.

 

Változások az ARVAL szervizhálózatában

Ügyfeleink kényelme, a gyorsabb és magasabb szintû kiszolgálás érdekében egy új, auditált márkafüggetlen szerviz-karbantartó hálózatot hoztunk létre.

Teljes cikk

 

HÍREK

Ismét mûködnek a Toyota gyárai

Újra mûködik valamennyi Toyota-gyár Japánban, de egyelõre még visszafogottan termelnek a hiányzó alkatrészek miatt.

Teljes cikk

 

CX-5 néven új terepes Mazda

Hivatalosan is bejelentette a Mazda, amit eddig is sejteni lehetett, azaz a nemrég kiállított Mazda Minagi sorozatgyártásba kerül. CX-5 lesz a neve.

Teljes cikk

 

TESZT

Teletank tízezerért – Vezettük: Kia Picanto

Másfél-két éve még konvojba szervezhettük volna azokat a típusokat, amelyek egy Szent István arcképével díszített bankóból teletankolhatók. Mára ezek közül egy sem maradt, de hamarosan érkezik egy, az új Kia Picanto. Igaz, ehhez a mutatványhoz kell egy kis trükk.

Teljes cikk

Tartalomjegyzék

HÍREK

TESZT

MAGAZIN

EGYÉB

 

Kipróbáltuk az Opel elektromos autóit

A jövõ már ma is létezõ autóival mentünk egy kört a forgalomban, Frankfurt környékén. Elektromos Meriva, hidrogénes Chevrolet, többnyire elektromos, néha benzines Ampera: mind megvolt.

Teljes cikk

 

Családi nyuszibusz: Chevrolet Orlando

A Chevrolet Orlando jelenleg a piacon kapható egyik legolcsóbb hétszemélyes, amely egész karakteresen néz ki, tágas, és még a belseje is rendben van. Most izmos dízelmotorral és automatikus váltóval próbáltuk ki.

Teljes cikk

 

MAGAZIN

Senna mesterhármasa - Autós hírek a múltból

Phoenixi és interlagosi gyõzelme után Sennát Imolában sem tudták megállítani. Ezzel pályafutása 28. Grand Prix-sikerét érte el a kétszeres világbajnok.

Teljes cikk

 

DS5: Luxuskombival támad a Citroën

A közelmúltban a BMW megújult a BMW szentélye, a müncheni gyári múzeum. A négyhengeres székház tövében lévõ múzeumban jártunk.

Teljes cikk

 

Honda Jazz Hybrid

A Honda folyamatosan fejlesztett IMA hibrid technológiája már nem csak az alsó-középkategóriában, hanem egy méretosztállyal kisebb méretben, a Jazz-ben is elérhetõvé vált. A belsõ égésû motor hatásfokát javító rendszer a praktikus kisautóban korábban nem látott távlatokat nyit.

Teljes cikk

Amennyiben nem kívánja a jövõben Hírlevelünket kapni,leiratkozhat róla ITT.

Balesetmentes közlekedést kívánunk! Copyright © 2007